Menu stron

Flower Box - prezent na każdą okazję

flower box

Jednym z aktualnie najbardziej powszechnych i lubianych sposobów na okazanie sobie uczuć jest wręczanie kwiatów. Tradycja ta, która przyjęła się na całym świecie sięga jeszcze czasów średniowiecznych, kiedy publiczne okazywanie uczuć było nie tylko nietaktem, ale całkowicie zabronione przez kościół. Dziś wręczając komuś bukiet przekazujemy intencje, które nami kierują. Mogą to być przeprosiny, podziękowania, wyrazy szacunku czy po prostu okazanie miłości. Flower box to wspaniała alternatywa tradycyjnego bukietu, a jego historia rozpoczęła się w Rosji oraz Emiratach Arabskich. To stamtąd w zaledwie kilka lat trafiły do Europy, ale także Ameryki czy Australii, zachwycając swoim oryginalnym wyglądem i niezwykłą trwałością.

Czym jest ten magiczny upominek?

Flower box to nic innego jak pudełko wypełnione namoczoną gąbką florystyczną w którym skomponowane są kwiaty. Najczęściej można spotkać Fower box z różami, jednakże w ostatnich latach Klienci poszukują kolorowych różnokolorowych kompozycji. Produkt ten jest niesamowicie wygodny, gdyż nie musi wkładać kwiatów do wody, w wyniku czego Flower box możemy podarować osobie, która właśnie wybiera się w podróż.

Kwiaty we Flower box bardzo długo zachowują swoją świeżość pod warunkiem, iż codziennie delikatnie namaczamy gąbkę florystyczną ukrytą w pudełku. Obdarowując kogoś tym niezwykłym prezentem w piękny sposób wyrażamy swoje uczucia, ale także zapewniamy niepowtarzalną dekorację dla jego wnętrza. Odpowiednio dobrane pudełko, którego kształty, wielkość, motywy czy wykończenie możemy dobierać samodzielnie pośród szerokiej gamy możliwości, sprawia, że można je dopasować do stylistyki każdej przestrzeni. Znajdujące się wewnątrz kwiaty wyglądają w nim luksusowo i elegancko niezależnie od rodzaju roślin.

Pudełko z kwiatami to świetny prezent na każdą okazję: urodziny, imieniny, ślub, dzień kobiet, dzień mamy czy Walentynki. Samodzielnie dobierając typ pudełka oraz jego wnętrze tworzymy absolutnie unikatowy prezent, do którego można dołączyć drobny upominek taki jak alkohol czy słodkości.