Kategorie

Słodycze

Nasza ekskluzywna kwiaciarnia internetowa oferuje także szeroki wybór dodatków i smakołyków najczęściej wręczanych do bukietów. W tej zakładce znajdziesz pyszne słodycze, które nie tylko są uniwersalnym prezentem, ale także pyszną przekąską na każdą okazję. W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są takie smakołyki jak czekoladki, bombonierki, kawa, kosze delikatesowe, torty.

Zazwyczaj najchętniej wybieranymi produktami są bombonierki i czekoladki, które jako uniwersalny dodatek świetnie nadają się na prezent zarówno dla cioci, babci czy kuzynki. Dla najbliższych osób i na specjalne okazje proponujemy wybrać nasze wyjątkowe, ręcznie robione kosze delikatesowe. Możesz je wręczyć w duecie z bukietem kwiatów lub samodzielnie. Gwarantujemy, że dobrane słodycze przypadną do gustu każdej osobie, a ich ekskluzywna forma pozostanie w jej pamięci na długo.

Na specjalne okazje i przyjęcia przygotowaliśmy wyjątkowe torty, których smak i wygląd dobierzesz samodzielnie tak, by spełnił wszystkie oczekiwania Twoje i obdarowanej osoby.