Kategorie

Wiązanki pogrzebowe

W ofercie naszej florystyki pogrzebowej znajdą Państwo wyjątkowe stroiki, wiązanki i wieńce, dzięki którym pożegnają Państwo w piękny i elegancki sposób zmarłą osobę. W tej zakładce przedstawiamy piękne wiązanki pogrzebowe w formie delikatnych, sielskich wianków oraz luksusowych, bogato zdobionych stroików.

W naszej ofercie dostępne są zarówno jednokolorowe, jak i wielokolorowe kompozycje o kształcie koła, rombu lub serca w czterech możliwych rozmiarach: małym, średnim, dużym, deluxe.

Do wyboru oferujemy również kolory szarf: kremowy, czarny, złoty, srebrny.

Tworząc nasze wyjątkowe kompozycje pogrzebowe i cmentarne bazujemy na najwyższej jakości kwiatach i innych dekoracjach roślinnych, które długo utrzymają świeży i piękny wygląd nagrobka. Klasyczne wieńce sprawdzą się jako element pożegnalny dla wszystkich uroczystości pogrzebowych, natomiast kształt serca, personalizowana szarfa oraz inne dodatkowe elementy, świadczące o naszej relacji ze zmarłym, sprawdzą się jako element pożegnania z najbliższą osobą.

Nasze wyroby florystki pogrzebowej dostarczamy przed ceremonią pożegnalną na wszystkie cmentarze w promieniu 30 km od Krakowa.

 
1
2