Kategorie

Znicze

Niezależnie od tego czy wybierają się Państwo na pogrzeb czy po prostu chcą odwiedzić nagrobek zmarłego warto pamiętać o zaopatrzeniu się w dodatki, które podkreślą pamięć o bliskiej Państwu osobie i pięknie udekorują jego mogiłę. Znicze, które oferuje nasza internetowa kwiaciarnia, będą wspaniałym dopełnieniem pięknych, ręcznie robionych przez naszych florystów kompozycji stroików czy wieńców. Taki duet fantastycznie ozdobi mogiłę i pozwoli wyrazić Państwa uczucia.

Oferujemy bogaty wybór zniczy o wielu rozmiarach i kształtach, dzięki czemu możliwe jest dobranie odpowiedniego do potrzeb i możliwości mogiły. Należy pamiętać, że wybrana przez Państwa dekoracja cmentarna powinna pasować do stylu nagrobka, na którym jest stawiana.

W naszym bogatym asortymencie dostępne są trzy podstawowe wielkości zniczy: mały, duży oraz średni. Wszystkie produkty dostępne są w eleganckich, klasycznych motywach oraz kolorystyce, która zapewnia uniwersalność oraz dobranie odpowiedniego znicza do stylistyki nagrobka.