Kategorie

Bukiety z róż

Tworzymy wyjątkowe kompozycje kwiatowe na wyjątkowe okazje. W tej zakładce znajdziesz piękne, luksusowe bukiety z róż, które zachwycą każdą obdarowaną nimi osobę. Tworzymy zarówno klasyczne, romantyczne kompozycje z czerwonych, a także żółtych, białych, pomarańczowych i mieszanych kwiatów. Niezależnie od okazji, znajdziesz tutaj idealny bukiet dla każdej bliskiej Ci osoby.

Róże najczęściej kojarzą nam się z miłością. Warto jednak wiedzieć, że kolor oraz ilość sztuk we wręczanej wiązance nie są przypadkowe i przypisuje się im konkretne znaczenie. Te czerwone wręczamy najczęściej ukochanej nam osobie, by wyrazić swoje uczucie. Różowe wybieramy, gdy chcemy okazać komuś wdzięczność i podziękować. Natomiast pomarańczowe czy żółte świetnie nadają się do mieszanych kompozycji dla przyjaciółki lub z okazji urodzin. Z kolei białe symbolizują czystość i wierność, dlatego często wybierane są na okazje takie jak ślub, komunia czy chrzest.

Oferujemy także ekskluzywną kompozycję, o której marzy każda kobieta. Jest to wyjątkowa wiązanka w kształcie serca, która podkreśli Twoje uczucia i zachwyci oryginalnością ukochaną osobę.