Kategorie

Kosze kwiatowe Kraków

Nasza oferta to nie tylko bukiety na różne okazje – proponujemy również o wiele większe kompozycje, jakimi są kosze kwiatowe w Krakowie z możliwością zamówienia online. Dzięki nim możliwe jest podarowanie ukochanej osobie ogromnego prezentu na wyjątkową okazję. Niezależnie, czy chcemy pogratulować, świętować, czy może ogłosić zaręczyny lub powiększenie rodziny, warto zainwestować w ogromną kompozycję kwiatową na przykład z róż bądź tulipanów na taką rzadką i radosną okazję.

Nasze propozycje mają różne rozmiary i warianty. Możliwe jest kupienie mniejszej lub większej wiązanki, w zależności od budżetu i okazji. Najpopularniejsze propozycje to kosz róż lub tulipanów, ale możliwe jest także skorzystanie z innych opcji, takich jak lilie, gerbery czy goździki. Niezależnie od wielkości takie kompozycje z pewnością ucieszą każdą osobę, która dostanie je w prezencie!

 
1
2

Kosze kwiatowe na każdą okazję

Kosze kwiatowe to piękna i elegancka forma aranżacji kwiatów, która idealnie sprawdza się jako prezent na różne okazje. Ważne jest, aby kosz był dobrany do charakteru uroczystości i gustu osoby, której jest dedykowany, a także, by kwiaty były świeże i odpowiednie do pory roku. Efektowne kosze kwiatowe podarujesz z okazji:

 • urodzin,
 • ślubu,
 • Dnia Matki,
 • Dnia Babci,
 • Walentynek,
 • przeprosin,
 • Dnia Dziadka,
 • podziękowania,
 • I wielu innych.

W pakiecie z koszem zamówisz u nas także różnego rodzaju dodatki na przykład w formie czekoladek, kawy, herbaty czy świec zapachowych. Dbamy o to, by stale poszerzać naszą ofertę i dopasowywać ją do obowiązujących trendów, a także oczekiwań naszych Klientów.

Zamów kosz kwiatowy online

Dużym atutem jest możliwość zamówienia koszy kwiatowych online, a my dostarczymy je pod wskazany adres. Dzięki temu siedząc wygodnie w fotelu bez konieczności wychodzenia z domu, masz dostęp do naszej oferty. W każdej chwili skorzystasz także z fachowego doradztwa i sposobności spersonalizowania Twojego zlecenia pod konkretne wymagania. Proces złożenia dyspozycji zajmuje zaledwie chwilę i zrobisz to w wolnej chwili, a to z pewnością spore udogodnienie.

Jak powstają kosze kwiatowe?

Kosze kwiatowe powstają przez skomponowanie różnorodnych gatunków roślin i kwiatów, które są następnie zdobione i związywane za pomocą specjalnej siatki lub wstążki. Proces tworzenia kompozycji jest następujący:

 • wybieranie odpowiednich rodzajów roślin i kwiatów, pasujących do okazji i gustu odbiorcy,
 • przygotowywanie roślin na przykład poprzez przycięcie do odpowiedniej długości,
 • układanie kwiatów w koszu wraz z pasującymi ozdobami i innymi dodatkami,
 • wiązanie kosza wstążką lub owijanie siatką florystyczną.

Kosze kwiatowe są ręcznie wykonywane przez florystów, co oznacza, że każdy egzemplarz może być unikatowy i przygotowany według indywidualnych preferencji Klienta.

Kosze kwiatowe jako efektowne elementy dekoracyjne

Oferta naszej kwiaciarni obejmuje tworzenie pięknych i oryginalnych koszy kwiatowych na różne okazje. Proponujemy kosze złożone z sezonowych kwiatów i roślin, starannie dobieranych przez naszych florystów. Są one dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, a przy tym dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Poszczególne projekty są starannie przemyślane i wzbogacane o pasujące elementy dekoracyjne tak, żeby wszystko tworzyło jedną, spójną całość. Wiele zależy od Twoich upodobań i od tego, co powiesz nam na temat okazji oraz osoby, która ma otrzymać podarunek.

W naszym portfolio znajdziesz zarówno kompozycje stonowane i delikatne, jak i nieco bardziej ekstrawaganckie. Kolorystyka jest dowolna, a wybór gatunku kwiatów zależy od sezonowości i Twojego osobistych preferencji. Kwiaciarnia Flowers design oferuje szeroką gamę, przygotowanych z ogromną starannością koszy kwiatowych, które sprawdzą się jako pomysł na wyznanie miłości, uczczenie ważnej rocznicy czy podkreślenie podniosłości ceremonii zaślubin i innych okazji. Kosze kwiatowe zawsze powstają najwyższej jakości materiałów i są dostarczane na czas. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług.