Kategorie

Dodatki

Szukasz oryginalnego prezentu, który będziesz mógł wręczyć jako dodatek do bukietu kwiatów dla bliskiej Ci osoby? W tej zakładce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: bombonierki, czekoladki, kosze delikatesowe, kawy, misie pluszowe, torty oraz znicze.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych ręcznie komponowanych, ozdobnych koszy delikatesowych, w których Twoi bliscy znajdą słodkie przekąski, kawę i inne pyszne dodatki. Nasze plecionki dostępne są w dwóch rozmiarach i świetnie sprawdzą się zarówno w duecie z bukietem kwiatów, jak i podarowane samodzielnie. Dzięki nim wyrazisz swoją wdzięczność, a Twoi bliscy poczują się docenieni tak oryginalnym i luksusowym prezentem.

Zamiast gotowego kosza możesz także wybrać wykonywany przez naszych cukierników tort, który równie dobrze sprawdzi się jak słodki prezent i przekąska na każdą uroczystość.

W naszej ofercie dostępne są także piękne znicze, które wraz z wieńcem, stanowią obowiązkowy i kompletny element dekoracji cmentarnych czy pogrzebowych, upamiętniających bliską Ci osobę.

 
1
2