Kategorie

Flowers Boxy

Nasza firma zajmuje się tworzeniem wyjątkowych kompozycji kwiatowych na każdą okazję. W tej zakładce znajdziesz flower boxy, które będą ekskluzywnym prezentem zarówno dla mamy, babci, cioci, dziewczyny, jak i przyjaciółki. Nasze pudełka wykonujemy z ciętych kwiatów, pochodzących od najlepszych hodowców, dzięki czemu wyjątkowo długo zachwycają swoim pięknem i świeżością. Do wyboru masz wiele rozmiarów i trzy podstawowe kształty naszych flower boxów, które cieszą się coraz większą popularnością:

  • serce,
  • kwadrat,
  • koło.

W naszej ofercie dostępne są także bukiety w ozdobnym kartoniku, które wzbogacamy o czekoladowe dodatki. Dzięki temu Twój prezent będzie nie tylko fantastyczną dekoracją wnętrza, ale także słodką przekąską.

Oryginalny bukiet w ozdobnym kartoniku zachwyci każdą podarowaną nim osobę, nienależnie od okazji. Dlatego przygotowaliśmy gotowe zestawy, pośród których znajdziesz romantyczne czerwone róże w pudełku o kształcie serca, sielskie bukiety goździków i eustom, a także luksusowe i eleganckie kompozycje róż i lilii.