Menu stron

Kiedy warto zamówić kwiaty pod wskazany

kurier z kwiatami

Usługa dowozu kwiatów pod wskazany adres od wielu lat cieszy się niemałą popularnością. Nic dziwnego! To przecież prosty sposób na zaskoczenie bliskiej osoby miłym podarunkiem. Taki gest z pewnością ucieszy zdecydowaną większość osób. Poniżej dowiesz się, komu oraz z jakiej okazji warto wręczyć bukiet w tak nietypowy sposób.

Kwiaty z dowozem – kiedy okażą się strzałem w dziesiątkę?

Można śmiało powiedzieć, że zawsze! Kwiaty to przecież jeden z najbardziej uniwersalnych podarunków. Nietuzinkowy sposób wręczenia sprawia z kolei, że gest staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Jako kwiaciarnia wysyłkowa z Krakowa, zauważamy, że usługa zyskuje na popularności podczas takich świąt jak Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Kobiet czy Walentynki.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaskoczyć w ten sposób bliską osobę w dzień jej urodzin lub imienin. To również świetny sposób na złożenie gratulacji w związku z osiągniętym sukcesem. Podpowiadamy, że panowie chętnie zamawiają kwiaty pod wskazany adres, aby przeprosić swoje ukochane za drobne nietakty. Uroczy podarunek z elementem zaskoczenia pomoże załagodzić każdy konflikt!

Jak wygląda realizacja usługi dowozu kwiatów?

Gdy już zdecydujesz się na skorzystanie z usług konkretnej kwiaciarni, musisz wybrać kwiaty, które mają zostać doręczone. Dokonasz tego na przykład telefonicznie. Podczas rozmowy określ, jaka kompozycja Cię interesuje, a florysta zajmie się całą resztą. Niektóre kwiaciarnie oferują gotowe bukiety wysyłkowe. W naszej ofercie znajduje się kilka uniwersalnych propozycji, które możesz obejrzeć online.

Pamiętaj, aby podać kwiaciarni jak najdokładniejszy adres dostawy. To szczególnie ważne w przypadku takich miejsc docelowych jak np. biurowce z licznymi lokalami. Całą usługę realizujemy nawet w 2 godziny. Pamiętaj także o napisaniu bilecika.