Menu stron

O nas

Kwiaciarnia Flowers Design

Sprowadzamy kwiaty tylko od najlepszych polskich i holenderskich hodowców. Nasz personel zawsze jest do Państwa dyspozycji w kwestii wyboru kwiatów, upominków, doradztwa w sprawie hodowli roślin domowych.

Każdy Klient jest dla nas najważniejszy. Każdy bukiet jest dziełem w którym widać pasje. Flowers Design to nie tylko kwiaciarnia, to także aranżacja wnętrz w kwiaty. Towarzyszymy Państwu tworząc bukiety i dekoracje podczas ślubów, imienin, urodzin, rocznic, w pracy na spotkaniach biznesowych. Specjalizujemy się w oprawie kwiatowej podczas pogrzebów.

Nasz personel to wysoko wykwalifikowani floryści z wieloletnim doświadczeniem. Częste szkolenia procentują tym, iż podążamy za nowymi trendami we florystyce, a także je wyznaczamy. Przez lata stworzyliśmy dużą bazę stałych klientów zarówno indywidualnych jak i Firm. W swojej ofercie mamy zawsze duży wybór świeżych kwiatów ciętych tylko od dużych sprawdzonych dostawców Polskich i Holenderskich. Oferujemy Państwu także kwiaty doniczkowe, upominki, ikebany, sztuczne kwiaty i wiele innych artykułów do wystroju domu.

Dostarczmy kwiaty pod wskazany adres na terenie Krakowa bezpłatnie.

„Posyłam kwiaty niech powiedzą one
To, czego usta nie mówią stęsknione ! „

Autor : Adam Asnyk