Menu stron

O nas

Kwiaciarnia Flowers Design

Wiemy, jak cieszą drobne gesty, dlatego chcąc dzielić się szczęściem i uśmiechem stworzyliśmy kwiaciarnię online, dzięki której będzie to jeszcze prostsze! Dzięki naszym florystom mogą wybrać Państwo unikalny bukiet oraz rośliny doniczkowe na każdą okazję - szeroki wybór kompozycji i produktów najwyższej jakości zapewnia trwałość i piękny wygląd przez długi czas. Z myślą o bliskich naszych klientów, także tych, którzy odeszli, prowadzimy florystykę pogrzebową. Wieńce i wiązanki pozwolą z szacunkiem pożegnać się z bliskimi i pięknie ozdobić ich grób.

Flowers Design – nasza misja

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów i ich bliskich, działamy w oparciu o trzy najważniejsze cele, które przewodzą nam od samego początku naszej działalności naszej kwiaciarni.

  1. Dostarczać świeże kwiaty najwyższej jakości.

  2. Wywołać zaskoczenie i uśmiech na twarzy osoby obdarowanej!

  3. Uczestniczyć w Państwa życiu w najważniejszych wydarzeniach takich jak narodziny, komunia, ślub, rocznica ślubu czy pogrzeb.

Zapraszamy do składania zamówień online lub do kontaktu z naszymi florystami, którzy służą pomocą z zakresu doboru odpowiedniego bukietu dla bliskiej osoby. Wśród asortymentu Flowers Design proponujemy także rośliny doniczkowe, wieńce i wiązanki pogrzebowe oraz drobne upominki i słodycze, które będą wspaniałym dodatkiem do naszych kompozycji.

Dostarczmy kwiaty pod wskazany adres na terenie Krakowa bezpłatnie.

„Posyłam kwiaty niech powiedzą one
To, czego usta nie mówią stęsknione ! „

Autor : Adam Asnyk